Види чашок, кольори чашок

Пропонуємо вам друк на чашках, нанесення зображення на чашку (кухоль).

Чашка з фото, може стати чудовим подарунком на день народження, 8 березня, 23 лютого, День закоханих, Новий рік... та й просто, така чашка може стати прикрасою вашої кухні і не тільки кухні!

Є чашки різних розмірів, форм і кольорів, що дозволить вам вибрати саме ту, яка підійде саме вам або тій людині, якій ви хочете її подарувати.

Замовити друк на чашках можно за адресою вказану в контактах. Переглянути ціны на чашки з фото можно у розділі Друк на чашках.

 

Чашки:

 - Чашка біла глянсова (об'єм - 330мл; діаметр - 82мм; висота - 95мм; вага - 350г; щільність кераміки висока - 11oz):

Чашка белая глянцевая для сублимации

 - Біла глянсова чашка з кольоровою ручкою та каймою (бордова, червона, помаранчева, рожева, жовта, салатова, зелена, блакитна, кобальт, чорна):

 

 

Бордовая     Красная

Оранжевая     Розовая

Желтая     Салатовая

Зеленая     Синяя

Кобальт    Черная

Печать на чашках

 

 - Чашка хамелеон:

     

 - Чашка Хамелеон FULL BLACK:

печать на чашках хамелеон

 

 - Чашка кольорова LOVE, кольорова ручка та обідок (блакитна, червона, жовта, рожева, салатова) глянсова:

 

печать на чашках     срочная печать на чашках

 - Чашка перламутрова: Червона / Синя:

     

 Сублимационная печать на перламутровых чашках

 - Чашка Дзеркальна: Синя / Червона:

  

 

Упаковка для чашок

упаковка для чашек   

коробка подарочная для чашки

Реальний колір чашки, і зображення надруковані на ній, може відрізнятися від кольору, який ви бачите на моніторі! Суцільні заливки можуть більше відрізнятися за кольором. 

Важливо! Чим більше градієнтів у макеті, тим більша вірогідність невідповідності кольорів на моніторі і на друку. Градієнти друкуються наближено до найтемнішого тону у градієнті, і не завжди передають на друк усі напівтони.

Макет: JPG, 300 dpi, 20x9 см (розташовується приблизно по центру чашки, знизу та зверху залишаються білі поля).

При створенні макета, враховуйте той факт, що значимі елементи дизайну (текст та іншу важливу інформацію), потрібно розміщувати не ближче 3 мм до краю макету!

 - Макети більшого розміру ніж 20х9 (20х8) см, або макети із друком на всю висоту чашки (або впритул до одного з країв чашки), друкуються на 15,0 грн дорожче за стандартну ціну. Біля країв може друкуватися не дуже добре: розмита картинка, спотворення кольору, нечіткий друк. Особливо якщо суцільні темні заливки! Пов'язано з особливістю нанесення зображення на чашку та можливими нерівними краями чашок!

 - Для темних суцільних заливок, макет бажано робити – 20х8 см.

Чашка хамелеон – це чашка, яка змінює колір, коли в неї наливається гаряча рідина. Це дає чарівний ефект, оскільки фотографія, надрукована на кухлі, буде ледве видно, коли кухоль порожній, але як тільки в кухоль наливають каву, чай або будь-який інший гарячий напій, фотографія стає видимою через ефект зміни кольору. Гуртки хамелеон виготовлені з кераміки і покриті термочутливим чорнилом. Ці чорнила реагують на температуру, що призводить до ефекту зміни кольору, який ви спостерігатимете. 

На чашці-хамелеоні картинку може бути трохи розгледіти, під чорним кольором чашки.