Диски магнітні: ферити

Диски магнитные на основе ФЕРРИТА

ФЕРИТИ

 

 

  Диски магнітні на основі ФЕРИТА

 

Назва Діаметр і товщина в мм. Зусилля на відрив кг. ЦІНА грн.
от 100 шт 51-99 1-50 зусилля  
Феритовий диск (ферит) D25*h4 0,65 2,50 3,00 5,00 +

 

Феритовий магніт D25хh4мм. Для магнітиків на холодильник. Зчеплення близько 200 г. Вага: 9,8г.

 

Багатополюсний магніт (має кілька полюсів на одній стороні поверхні) – дозволяє краще утримуватися на металевій поверхні.

Сила зчеплення цього магнітика в 200 грам - це не фізична величина, а величина, що визначає, що даний магніт утримує на вазі своїм магнітним полем металеву пластинку вагою в 200 грам.

Такі магнітики застосовують для кріплення магнітиків на холодильник, виготовлення рекламно-сувенірних магнітів, промо-магнітів.

Якщо ви займаєтеся виробництвом рекламно-сувенірних магнітів, промо-магнітів або магнітів на холодильник, вам знадобляться невеликі круглі феритові магніти або неодимові магніти у вигляді шайб або магнітний вініл (магнітна стрічка).

Для важких сувенірів, наприклад керамічних, використовують невеликі, але при цьому сильні неодимові магніти. Виглядають вони, як блискуча пігулка. Якщо ж виріб легкий, то можна використовувати більше
дешевий варіант – феритові магніти. Виготовляючи магніти на паперовій, картонній основі або гумові
магнітики, використовуйте магнітний вініл з клейовим шаром або без нього. Всі ці магніти легко приклеюються практично до будь-якої основи сувеніру.

Феріти - це комплексні металеві оксиди загальної формули МеО. Fe2O3, що мають цінні магнітні властивості. Належать до класу магнітом'яких неметалевих матеріалів і є, як правило, феромагнітними напівпровідниками.

Крім використання магнітів у сувенірах, магніти можна використовувати для всіляких замочків для скриньок або подарункових коробочок, а також для прихованих (потайних) галантерейних замків (у сумочки мобільних телефонів, гаманців, канцелярських папок тощо).

 

Київ, М. Позняки, вул. Гришка, 8А. 066-675-79-69 (без вихідних)

Ціни на ферити, ціни на неодими - 050122