Нанесення зображення на поверхню CD-DVD-диску

Друк на CD/DVD дисках

Нанесення на поверхню СD-DVD-диски повнокольорової картинки (в т.ч. зображень фотографічної якості), пояснювальних текстів (зміст) та іншої інформації, робить отриманий диск значно привабливішим (якщо розглядати як варіант подарунка, наприклад, до ювілею Весілля) та більш інформативним.

Ми пропонуємо нанесення повнокольорового зображення та будь-яких текстів на поверхню СD-DVD-дисков, від одного екземпляра!

Ціна друк на диску = 15,0 грн 

Спеціальный диск для друку = 15,0 грн


Для здійснення друку, пред'являються такі вимоги до макетів: зовнішній діаметр диску - 120 мм, внутрішній діаметр - 21 мм, роздільною здатністю jpg 300 dpi.
Друк на DVD и CD здійснюється методом струминного друку.

Але у разі складного побажання щодо дизайну вартість може бути вищою за рахунок роботи дизайнера з виконання ексклюзивного дизайну.

Для нанесення фотографії на поверхню диска потрібна фотографія у цифровому форматі на носії (або по E-mail) (з цифрового фотоапарата або відсканована з роздільною здатністю 300 dpi).

 

Важливо: при підборі цифрової фотографії зверніть увагу на той факт, що в центрі диска залишається коло 18-40 мм діаметром, що не продруковується. Бажано, щоб на цю уявну ділянку не потрапляла важлива частина зображення.

Зображення наносять на диски, які мають спеціальну поверхню. Для нанесення зображення на диски, що не мають спеціальної поверхні, ми пропонуємо: зробити копію диска (цифровий формат дозволяє робити копії без втрати якості) і на копію нанести потрібне зображення.

На сьогоднішній день багато уваги приділяється стилю подання інформації. CD/DVD носії з фірмовою символікою якнайкраще дадуть уявлення про рід діяльності Вашої компанії. Адже, крім графічного зображення, оптичний носій несе і цифрову інформацію. Це дуже зручно, якщо Ви берете участь у виставках, проводите презентації, потребуєте підтримки партнерів і дилерів, займаєтеся навчанням персоналу.

Вимоги до макету:
печать на дисках

1. Файл у форматі *.jpg.
2. Режим кольору RGB.
3. Макет – квадратна картинка, без вирізів, розміром 12х12 см.

(зовнішній діаметр диска - 119мм, внутрішній - 21мм. Запечатувана область знаходиться між двома цими розмірами)

Ціна друку на дисках = 15,0 грн 

 

Де зробити друк на дисках:

ціна друк на дисках - 180122