Сет для кафе. Кофесет. Плейсмат.

Пропонуємо виготовлення кофесетів, плейсматів (сетів, підтарельників) - ця одноразова меню-серветка (серветка-підставка) під столові прилади та страви, має не тільки практичне застосування, але і є носієм реклами Вашого закладу. Плейсмет

Плейсмати, сети, кофесети - широко застосовують у закладах громадського харчування (ресторанах, закусочних, нічних клубах, кафе).

Плейтсмат – невід'ємна частина дизайну набору та місця встановлення, оригінальна та практична підкладка для посуду, яка може виконувати кілька функцій одночасно:- захищати меблі від пошкоджень, забруднення та високих температур і служити скатертиною;- непомітно допомагає запам'ятати бренд та створити приємну атмосферу;- одночасно дублює меню;- наголошує на індивідуальному стилі закладу;- додатково інформує гостей про нові страви та цікаві пропозиції в меню, про акції, історію бренду чи закладу тощо;- допомагає скоротати час в очікуванні чого-небудь за допомогою корисного читання.

 

Такий креативний елемент оформлення обіднього столу за допомогою якого ви зможете створити необхіднийПлейсмат настрій серед відвідувачів та виділитися з інших закладів, зазвичай унікальний та суто персоналний для кожного закладу, тому їхнє виробництво досить економічне.

Друк сетів здійснюється у друкарнях за допомогою цифрового чи офсетного обладнання.

Цифровий друк плейсметів здійснюється у випадках виготовлення малих та середніх тиражів, наприклад, для конкретного заходу, у випадках проведення короткострокової акції та інше, тобто. коли велика кількість сетів не потрібна.

Офсетний друк сетів здійснюється навпаки, коли потрібна велика кількість даних виробів, наприклад, коли заклад найближчим часом не планує зміну меню, тоді цілком логічно запастися плейстметами на довгий період.

Плейсмати для кафе можуть бути різних розмірів, найпоширенішими є формати А3 та А2. Найбільш поширений розмір сету - А3 формату (30х40см/297х420мм)

Ми пропонуємо друк плейсметів на офсетному папері, крейдованому папері як цифровим так і офсетним способом.

плейсмат, плейсмет, кофесет, подтарельник   плейсмат, плейсмет, кофесет, подтарельник  

 плейсмат, плейсмет, кофесет, подтарельник, детское меню  плейсмат, плейсмет, кофесет, подтарельник

плейсмат, плейсмет, кофесет, подтарельник   плейсмат, плейсмет, кофесет, подтарельник