Адресні таблички, вивіски

АДРЕСНІ ТАБЛИЧКИ

Адресна табличка на будинок, адресна вивіска, аншлаг, адресний знак - безліч визначень має на увазі одну просту річ - зображення з адресою, що має бути на фасаді будівлі та інформувати про адресу даного об'єкта, будівлі, приміщення, території...

Обов'язковий елемент будь-якої будівлі – це вуличні таблички, що позначають вулицю та номер будинку, у народі звані адресні. Адресні вивіски з номерами будинків та назви вулиць, необхідні як для багатоквартирних будинків, так і для котеджів та приватних будинків, таунхаусів та цілих селищ.

 

ПВХ пластик – найбільш універсальний матеріал для багатьох виробів, у тому числі і для адресних табличок додому. Ми оперативно виготовимо для вас адресні вивіски із пластику будь-якого розміру та кольору.

Пластик - матеріал, що найчастіше використовується для адресних табличок на будинок. Важливо, що дані ідеї з пластику ми можемо зробити будь-якого розміру. Пластик не схильний до корозії і вивіска з нього може прослужити багато років.

Для гарного візуального сприйняття таблички для будинку, для прямокутних адресних табличок, ми рекомендували б такі розміри:

  • для таблички на приватний будинок – мінімальний розмір 500 х 180 мм, максимальний розмір – 800 х 300 мм
  • для таблички на багатоквартирний будинок – мінімальний розмір 70 350 мм, середній розмір - 1050 х 350 мм.

Дані розміри є уніфікованими та оптимальними для табличок додому. Інформація на таких розмірах читається з великої відстані цілком добре та без проблем. Також можливе застосування нестандартних розмірів та форм табличок додому – від круглих до квадратних. У цьому варіанті розміри самої таблички та розміри шрифтів підбираються індивідуально, виходячи з параметрів дальності перегляду.

З точки зору дизайну та інформативності, найголовніше і невід'ємне правило - це контраст зображення на адресній табличці будинку. На світлому фоні необхідно робити темний текст, на темному тлі – світлий текст.

Обов'язково обмовимося, що традиційно в кольорах для табличок додому використовується білий і темно синій колір... Рідкіший варіант - це білий і чорний... ще рідкісний - білий і коричневий... Проте, побажання замовника - це закон, і таблички на будинки роблять і зеленими, і фіолетовими, і навіть рожевими. Головне - це хороша читання інформації з відстані.

Також можна замовити таблички: Вхід, Вихід, Слизька підлога, План евакуації, Куріння заборонено, Не включати, Проїзд заборонено, Прохід закритий, Машини не ставити, Дотримуйтесь тиші, Не смітити, Відеоспостереження, Вигул собак заборонено, Приватна власність, Територія охороняється, Обережно, злий собака...

Для того щоб розрахувати точну вартість замовлення необхідно надіслати заявку-опис, із зазначенням докладних технічних характеристик вашого замовлення на нашу електронну пошту.

Ми виконуємо замовлення для клієнтів з будь-яких міст України, готову продукцію пересилаємо кур'єрськими службами у найкоротші терміни.

Чекаємо на ваші замовлення.

 

адресные таблички на дом, вывески   адресные таблички на дом, вывески   

адресные таблички на дом, вывески   вывески

адресные таблички на дом, вывески   адресные таблички на дом, вывески

вывески   вывески

вывески, графики работты